
Het is herfst met mooi zonnig weer, maar binnen in De Helpen gaat de diplomaregen door. Op de clubmiddag gisteren (maandag 2 november) kregen namelijk vier spelers hun welverdiende stappendiploma overhandigd (met passende afstand) door de voorzitter van de club Erwin van Pelt, en onder de aandacht van bijna alle jeugdspelers. Erg leuk om te zien dat de jeugdclub kan doorgaan ondanks de coronasituatie.
De spelers die hun stappendiploma kregen zijn: Haoyu (stap 3), Jiarui (stap 4), Ernst (stap 3) en Viaan (stap 1). Gefeliciteerd allemaal!

Het is verheugend om te zien dat er progressie bij zo veel jeugdspelers wordt geboekt. Tot nu toe hebben we in dit seizoen 12 diploma’s kunne uitreiken. Ik heb even opgezocht hoe het zat in de voorgaande jaren: 2019-2020: 4 diploma’s, 2018-2019: 1. Een mooie ontwikkeling.

Extra fijn voor Haoyu dat hij een diploma als herinnering aan zijn schaaktijd bij Staunton mee naar huis kan nemen, want hij gaat terug naar zijn geboorteland. De plek van Haoyu werd gistemiddag zeg maar ingevuld door twee nieuwe kinderen, die een proefles kregen. We hopen uiteraard dat we ze volgende maandag terugzien!